У Тернополі презентуватимуть відеокліп гурту Фіра на пісню «Далі»

У «Палаці кіно» в Тернополі презентуватимуть відеокліп гурту Фіра на пісню «Далі». Композиція стала саундтреком сходження на Говерлу під час проекту «Мрія на всіх». Нагадаємо, 15-річний Сергій Ткачук з Тернополя хотів потрапити на найвищу точку України, та він пересувається на інвалідному візку, тому самотужки втілити мрію не зміг би. Йому взялась допомагати спортсменка та громадська активістка Лілія Проць, а згодом долучились небайдужі. Хлопця вирішили винести на Говерлу в спеціальному кріслі. Мандрівка відбулась у липні під супровід пісні гурту «Фіра», а реальні події стали основою кліпу на пісню «Далі».

В складі команди, яка втілювала мрію Сергія, було майже два десятки людей. Його на Говерлу несли по черзі хлопці на своїх спинах. Вся конструкція важила понад 50 кілограмів. Попри складнощі підйому, дощ та різні випробування, дорогою учасники співали «Далі, далі, прямо під грозу. Окликом вночі вирвані зі сну. Далі, далі, через перевал, поки не проб’є сонце серед хмар». Під час сходження справді був дощ, та на самій вершині через хмари пробилось сонце. Відтак текст пісні виявився пророчим.

— Пісня написалась минулого літа. Слова написав Остап Барановський, наш побратим, який пише майже всі тексти гурту «Фіра». Він  як відчував. Коли ми побачили в інтернеті, Ліля виставила пост про мрію Сергія, ми зрозуміли, що треба доєднатись. Випадковостей не буває. Остап начаклував слова. Слово має велику силу, так само, як мрія людська. На прикладі Сергія ми всі це побачили, це що ми вимовляємо, воно кудись йде, а потім повертається до нас, — говорить учасник Гурту «Фіра»  Сергій Степанів.

— Пісня класна, похідна, вона про те, як втілюються мрії, — коментує солістка гурту «Фіра» Ірина Музика.

Особливість кліпу в тому, що під час сходження не було постановочних кадрів, все відбувалось природно. «Далі» — кліп про те, як фантастична мрія стала абсолютно реальною, коли навколо неї об’єдналась команда небайдужих людей.

На презентації кліпу будуть присутні учасники проекту «Мрія на всіх», герой події — Сергій Ткачук.

Початок о 18.00. Вхід вільний.

Коментарі вимкнені.