У Тернополі сьогодні рімейк події 22-річної давнини

В кінці вересня 1991 на аеродромі Тушино відбувся один з найбільш грандіозних фестивалів в історії рок-музики – Monsters Of Rock, який пройшов у честь перемоги над військовим переворотом який відбувався 19-21 серпня 1991 в Москві. Під егідою цієї події Росію вперше відвідали легендарні AC/DC, Metallica та інші гранди світової сцени.

Для AC/DC це стало першим і останнім концертом в Росії на сьогоднішній день. “Це був найбільший за відвідуваністю концерт взагалі. Спочатку публіка з якоюсь обережністю нас приймала, потім «розкочегарилась», а коли почався рок-н-рол, для цих людей наша музика була символом перемоги”- Brian Johnson.

Через 22 роки в тернопільському пабі “Хмільне Щастя” відбудеться Рімейк даної події. У шоу візьмуть участь провідні триб’ют колективи країни, і ми почуємо “AC/DC” у виконанні AC/DC Train та “Metallica” у виконанні Scream Inc!!

LEGENDS OF ROCK – одна з найбільш очікуваних подій сезону, яка подарує Вам неймовірний вибух драйву і рок-н-ролу!! Вас чекає сила-силенна яскравих сюрпризів і кращих емоцій.

21 вересня вечірка “LEGENDS OF ROCK: AC/DC & METALLICA” в пабі “Хмільне Щастя”, початок о 21.00, ВХІД: 60грн. 

Коментарі вимкнені.