У Тернополі судитимуть рекетирів

За процесуального керівництва Тернопільської обласної прокуратури повідомлено про підозру 4 особам, у вимаганні 4000 доларів неіснуючого боргу та вчиненні погроз фізичною розправою потерпілому та його родині (ч. 4 ст. 189 КК України).

За даними слідства, жителі Тернопільщини, діючи за попередньою змовою між собою, з метою незаконного збагачення вимагали неіснуючий борг  у мешканця одного з містечок за нібито невчасне повернення потерпілим боргових зобов’язань. 

Чоловіки погрожували потерпілому та його дружині фізичною розправою, обіцяли виселити родину з будинку й забрали собі його власний автомобіль.   Після того, як потерпілий передав вимагачам частину суми – 3 000 доларів США  трьох із них затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України, а один наразі переховується.

Під час обшуків за місцем проживання підозрюваних у них вилучені грошові кошти, що були предметом вимагання, мобільні телефони, банківські картки, автомобілі, предмети залякування –кастети, ножі

Усім підозрюваним обрано запобіжні заходи.

Триває розслідування, що здійснюють слідчі СУ ГУНП в Тернопільській  області, за оперативного супроводу УСР у Тернопільській області ДСР Нацполіції України. 

 

Коментарі вимкнені.