У Тернополі “свободівці” заради влади гуртують біля себе регіоналів

На нещодавній колегії Тернопільської обласної державної адміністрації вперше за всю її історію сталося два безпрецедентних випадки.

По-перше, колегія відмовилася підтримати головуючого, і проголосувала всупереч його пропозиції. Йшлося про визнання роботи керівника управління капітального будівництва незадовільною. На цьому наполягав в.о. голови ОДА Іван Крисак, але члени колегії вирішили по своєму і легенько переголосували простакуватого чиновника.

Про те, що Крисака «прокатали» підлеглі, він зрозумів згодом, коли йому натякнули, що до голосування, в якому ти не впевнений, можна і не доводити, якщо мати відповідний досвід і вміння «вирулювати» з ситуації.

За таким «розкладом» проглядалася рука заступника голови ОДА свободівця Леоніда Бицюри, який саме для участі в цій колегії вийшов з лікарняного. Адже визнати незадовільною роботу  колишньої його підлеглої (йдеться про пані Чумак), означало припинити реалізацію тих «проектів», які Леонід Олексійович так і не довів до кінця, бо в нього забрали раніше надані повноваження.

По-друге, вперше свободівці так відкрито захищали регіоналів. Адже управління капітального будівництва очолює пані Чумак, яку на роботу приймав колишній губернатор Хоптян за наполяганням  братів Лукіних, відомих через скандали з реконструкцією перетинального центру в Тернополі, який проводить їхня будівельна та яка була, а може і досі є, членом Партії регіонів.

За інформацією самих свободівців, Леонід Бицюра зараз працює над тим, щоб залишитися в кріслі заступника голови ОДА. Йому зараз як ніколи треба згуртувати довкола себе людей, але виходить гуртувати тільки регіоналів…

«Тернопільський тиждень»

-1 thoughts on “У Тернополі “свободівці” заради влади гуртують біля себе регіоналів

  • 19:17 | 30.12.2014 о 19:17
    Permalink

    Щоб судити людину за уявні гріхи варто розібратися в темі. Злість не союзник в цих питаннях. Легко приліпити ярлик і потім експлуатувати своє уподобання і тішитися збоку. Чомусь за ПриБют вже всі забули і активних реальних зрадників-політиків довірливих галичан на кшталт Деревляний-Крисак, які тепер отаборилися у чужому кабінеті голови ОДА, певні кола намагаються відмити надзвичайно активно, навіть протизаконними способами. А Бицюра, який доклався по повній програмі під час Майдану, як кістка в горлі у цих злиднів. Думайте і аналізуйте, чому ригівський прихвостень Чижмарь, поставлений Янеком-кривавим на посаду заступника найбільш “хлібної” Київської області, купивши нардепівський мандат, так шалено захищає гнобителя Ангелівської сільської громади «спеціаліста-земельника» Крисака і намагається втопити Бицюру? Дивні діла творяться на Тернопіллі

Коментарі вимкнені.