У Тернополі відбудеться благодійний аукціон на підтримку Українських військових

Сьогодні в Арт – галереї відбулась прес конференція стосовно благодійного Аукціону “Ми разом”, яка спрямована на підтримку Українських військових.
Ініціатор заходу Тарас Пацута розповів, що ідея подібного заходу прийшла до нього повертаючись додому в таксі. Він одразу набрав до Петра Амбрика (соліста гурту Бебра Aurora) з пропозицією організувати благодійний вечір на якому він б виступив, а такою Юлію Мельник (художниця), щоб вона представила свої художні роботи на заході та організувати Аукціон щоб зібрати якомога більше коштів. Також Тарас зауважив, що усі зібрані кошти будуть направлені на нагальні потреби не конкретно якогось одного з Батальйонів чи Бригад, а будуть розподілені для усіх потребуючих, в залежності від суми зібраного.
Петро Амбрик зауважив, що він в першу чергу, як музикант, не може стояти осторонь того, що відбувається в країні – “я, як музикант, хотів би своєю творчістю доносити до людей, перш за все, музикою, ті настрої, котрі панують в країні” і це не потрібно для Піару, це перш за все допомога, потрібно підтримати тих хто захищає нас та нашу країну.
Михайло Жирівський (координатор Батальйону ОУН) зауважив на важливості таких заходів, та те, що такі заходи є безумовно потрібними, і якомога більше. Оскільки бійцям там на передовій потрібна підтримка людей як ніколи, інколи лист від матері, дівчини, просто незнайомої людини дає більшьої впевненості, чим бронежелет, зачіпаючи тему бронижилетів та Амуніції військових, Михайло зауважив, що Батальйону ОУН зараз дуже потрібні усі військові спорядження, оскільки батайон був сформований 31 липня. У Ніжині бійці проходили тренування, і зараз близько 60 чоловік перебувають в Гарячій точці АТО в Донецькій області, а інша частина близько 20 км від кордону з Росією, ще близько 300 чол цього батальйону зараз проходять тренування але технічно їх немає чим оснастити, щоб хлопці могли іти в бій.

Коментарі вимкнені.