У Тернополі відбудеться чемпіонат по метанню букетів

Вперше в Україні, в рамках Весільного фестивалю (17-18 березня, Подоляни) відбудеться чемпіонат по метанню букетів.  Переможниця отримає тур в Будапешт. Участь у чемпіонаті – безкоштовна. Вік учасниць: від 18 років

Чемпіонат пройде на другому поверсі холу, між ескалатором, та сходами з протилежного боку

Участь: Участь у чемпіонаті безкоштовна. Право на участь мають усі бажаючі дівчата та жінки, віком від 18 років, що попередньо зареєструвалися. До метання допускаються лише ті спортсменки, що мають “Форму”. Тобто голова спортсменки повинна бути прикрашена фатою, або вельоном.

Призи:
Головний приз чемпіонату: Тур у м.Будапешт на 2 осіб від туристичної компанії “Бамбуча Тур”
Додаткові призи надаються партнерами та учасниками виставки. Серед них косметика Мері Кей, Сертифікати на безкоштовний інтернет від компанії ТерНет, сертифікати від салону краси “Колібрі” та інші.

Схема чемпіонату:
усі учасниці будуть поділені на 2 основні групи: одружені та неодружені
У кожній з груп буде визначатися по 10 кращих учасниць, що пройдуть у фінал. У фіналі визначатимуть 2 кращих, що зустрінуться у суперфіналі.

Інвентар для чемпіонату – букети, забезпечують організатори. Усі букети будуть мати однакову форму та вагу. Це так звані дублери весільних букетів, вони є не важкими, тому не є травматичними.

Кожна учасниця буде мати три спроби. Враховуватися буде загальний сумарний результат усіх трьох спроб. У фінал пройдуть 10 учасниць з кожної групи які показали кращі результати у кваліфікації. У супер фінал – по дві з десятки, які показали кращі результати у фіналі.

Коментарі вимкнені.