У Тернополі відбудеться свій IT-форум

9 листопада 2014 року в приміщенні читального залу науково-технічної бібліотеки ТНТУ пройде «ІТ-форум», де студенти дізнаються, що потрібно робити, аби стати затребуваним ІТ-спеціалістом. Про те, з чого варто починати, про сучасні тренди сфери та реальні можливості міжнародного досвіду учасникам розкажуть професіонали та успішні люди Тернополя.

Робота ІТ-спеціаліста сьогодні є однією із найпопулярніших, проте справжніх професіоналів мало. Щороку сотні студентів Тернополя стають випускниками технічних спеціальностей, але тільки невелика частина перетворюється на реально затребуваних фахівців.

«Тернопільський ІТ-форум» стане місцем для активних та ініціативних студентів, де вони зможуть почути з перших уст, що треба знати справжньому професіоналу ІТ-сфери і де про це дізнатися, як отримати міжнародний досвід, а також почути відповіді на запитання, що їх цікавлять. Протягом одного дня у неформальній атмосфері молодь Тернополя отримає шанс обмінятися досвідом, поділитися власними ідеями та перейняти знання провідних ІТ-спеціалістів міста.

Що? «Тернопільський ІТ-форум». Де? Бібліотека ТНТУ. Коли? 9 листопада.

Реєстрація:
https://docs.google.com/forms/d/1_TKURvWGuZojfWUXEoKjN-l_99nHqzdQw1l7EKcodpI/viewform

За додатковою інформацією звертайтеся:

  • Марія Воляник +380673502894; maria.volyanyk@gmail.com
  • Відділ працевлаштування та практичної підготовки студентів — Ігор Петрович Равлів тел. 52-23-29; viddil.pr@gmail.com

Коментарі вимкнені.