У Тернополі відбулася найочікуваніша спортивна подія зими

2 грудня 2018 на Дальньому пляжі відбулося масштабне спортивне свято – Win Trail Ternopil.

Організатори забігу – біговий клуб «Ternopil running club» на чолі з Романом Задорожним та Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення. Постановщик траси – Олександр Гром’як. Координатор роботи волонтерів – Михайло Ониськів.

Стартували учасники на Дальньому пляжі, траса пролягала через Кутківецький ліс. Win Trail Ternopil включав подолання дистанції 7 км (48 учасників) та 21 км (94 учасника). Забіг став всеукраїнським, оскільки участь взяли не лише тернополян, а й жителі інших міст.  Абсолютну першість у подоланні дистанції 21 км здобув Лапко Андрій з Івано-Франківська (час – 1 год 34 хв 44 с) та Юрчук Оксана з Івано-Франківська (час – 1 год 47 хв 26 с).

У подоланні дистанції 7 км абсолютну першість здобув львів’янин Швець Володимир з часом 29 хв 56 с, а серед жінок – Катеринюк Анна, жителька с. Ворвулинці Заліщицького району, з часом 42 хв 20 с. Наймолодшою учасницею стала тернополянка Черевата Олександра 2010 р., яка подолала дистанцію 21 км. Наймолодшим учасником став Купрієнко Олег,  2006 р. н. з м. Стрий Львівської області.

Незважаючи на погоду усі учасники подолали обраний кілометраж. На фініші оплесками їх зустрічали рідні та вболівальники, а організатори нагороджували медалями. Компенсувати втрачену енергію учасники могли підкріпившись на «борщик-паті» та  зігрітися запашними напоями, поласувати фруктами та солодощами.

Партнерами забігу стали компанія «Зерновита», ТМ «Молокія», служба доставки води «Криниця», ТМ «Опілля», ресторації «Мамонт» та «Штрудель».

-1 thoughts on “У Тернополі відбулася найочікуваніша спортивна подія зими

• 01:43 | 11.12.2018 о 01:43
    Permalink

Був дуже гарний забіг, цікавий маршрут, файна організація. Дуже сподобався. Більш детально мої враження про даний захід можна прочитати тут: http://www.androshchuk.com/win-trail-ternopil/