У Тернополі відкрили оновлене відділення лікарні, у якому роблять унікальні операції

В оновленому ортопедично-травматологічному відділенні, що в “Тернопільській університетській лікарні”, роблять унікальні в Україні ортопедо-травматичні операції на кінцівках, тазу, хребта та протезування кульшових та колінних суглобів. Про це повідомив під час урочистого відкриття оновленого, після капітального річного ремонту, ортопедично-травматологічного відділення, в КЗ ТОР “Тернопільська університетська лікарня” завідувач відділення Сергій Гаріян.

“Ортопедично-травматологічне відділення не ремонтували близько одинадцяти років – зазначив Сергій Гаріян. – Капітальний ремонт тривав майже рік. Ми зробили косметичний та капітальний ремонт палат, коридорів, налагодження санвузлів, закупівлю ліжок німецького виробництва, м’якого інвентаря та обладнання”.

Як повідомив завідувач ортопедично-травматологічного відділення, за останні роки у відділенні опарцювали сучасні методи роботи з пацієнтами, зокрема впроваджено понад 30 нових типів операційних втручань. На базі відділення, з 2010 року діє обласний центр ендопротезування, де застосовують новітні ортопедотравматологічні технології.

“Щорічно у відділенні отримують стаціонарне лікування понад 1200 пацієнтів, – констатував Сергій Гаріян. – Ми виконуємо близько 1000 оперативних втручань. Так за 9 місяців 2014 року в відділенні проліковано 1070 пацієнтів, виконано 841 операцію”.

“Використання у роботі відділення найсучасніших матеріалів та технологій дають змогу забезпечити оптимальні умови для зрощення переломів, скоротити терміни перебування в стаціонарі та значно прискорити відновлення працездатності пацієнтів, а також покращити якість життя в похилому віці – наголочив головний лікар «Тернопільської університетської лікарні» Василь Бліхар. – На сьогоднішній день, можу з упевненістю сказати, що дане відділення володіє усім спектром хірургічних втручань при ортопедо-травматичних операціях на кінцівках, тазу, хребта та кульшових і колінних суглобів”.

Коментарі вимкнені.