У Тернополі відзначили найкращих спортсменів

Урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня фізичної культури і спорту  відбулися в Українському домі «Перемога» 11 вересня. Кращих спортсменів міста відзначив грамотами та грошовими преміями міський голова Тернополя Сергій Надал.

З нагоди свята очільник міста згадав всіх тих, хто працює у галузі фізичної культури і спорту, готує здорову українську зміну. Привітав міський голова як професіоналів та аматорів, так і професійних спортсменів, їхніх педагогів, тренерів та наставників.

«Сьогодні я від імені Тернопільської міської ради, від себе особисто і від імені громади міста вітаю всіх спортсменів та фізкультурників. Фізичне виховання – це один з важливих аспектів різностороннього виховання особистості. Якщо ми думаємо про гідне життя прийдешніх поколінь, то маємо забезпечити для них умови і для розумового і для естетичного і для трудового і для екологічного і для правового виховання. Але фізичне виховання має особливе значення, бо воно дає здоров’я, витривалість, привчає до концентрації уваги і наполегливості.

Пригадую свого тренера з плавання. Для мене і моїх друзів він був наставником і порадником протягом багатьох років заняття спортом. І сьогодні ми підтримуємо стосунки, дружимо. Окремо хочу привітати його і подякувати за час і енергію, за добрі слова і критику, за життєву мудрість. Вітаю сьогодні і майбутніх педагогів і тренерів – сьогоднішніх студентів-фізкультурників. Викладачів педагогічного університету – факультет фізичного виховання.

Звичайно, головне, чого хочу вам побажати – це успіхів і перемог. Вам і вашим вихованцям. Ваша спортивна слава – це слава нашого міста», – зазначив Сергій Надал.

«Варто зазначити, що в когорті кращих спортсменів світу перебувають тернополяни – члени олімпійської збірної команди України Олени Кривицької та Ольги Маслівець, які на високому рівні представили наш край у Лондоні. Не можна обминути увагою і той факт, що муніципальний клуб ФК «Тернопіль», гравцями якого є виключно вихованці тернопільського футболу, вийшов на професійний рівень і приймає участь у чемпіонаті України серед команд Другої ліги. Порадували тернопільських вболівальників і гравці гандбольного клубу «Економуніверситет-енерго» та баскетбольного клубу «Універ». Немало звершень і в інших видах спорту: карате, плавання, спортивна гімнастика, фехтування. Всього і не перелічиш. Широкого залучення до занять фізичною культурою і спортом підростаючого покоління домоглись і зовсім нові, не олімпійські спортивні види та напрямки, такі як воркаути, турнікмени, велотрейсери, представники флорболу, паркуру та інші», – підсумував начальник управління у справах сімї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради Микола Круть.

Кращі спортсмени міста отримали і грамоти профільного управління.

Коментарі вимкнені.