На підприємство провідної в Україні фірми “Мрія” у Тернополі “нацькували” кримінал?

25 січня на вулиці Мазепи, 2, поблизу «Маяка», вкрали автомобіль «Лексус», чорного кольору, державний номерний знак АА 4000 ВТ. За свідченням власника, викрадення відбулося близько 15.00 години, – пише За Збручем.

Інспектор сектору профілактичної роботи обласного управління ДАІ Василь Барановський, на даний час проводяться заходи щодо розшуку викраденого автомобіля та осіб, які вчинили крадіжку. Допомогти у розкритті злочину просять громадян, які, можливо, бачили даний автомобіль, або знають місце його перебування. Працівники міліції прочісують територію обласного центру перевіряючи двори, гаражі та автомобільні стоянки. Посилені патрулі ДАІ мерзнуть на вулицях Тернополя ловлячи необачних порушників ПДР.

Джерела “За Збручем” у правохоронних органах кажуть, що викрадена шикарна іномарка належала сину власника аграрної компанії “Мрія” Івана Гути або директору місцевої філії. Тернопільський офіс цієї фірми знаходиться поруч з місцем викрадення. Кажуть, що Гути часто оформляють свої автомобілі в Києві і полюбляють “круті” номери.

Гучне викрадення “Лексуса” серед білого дня дозволяє припустити зв’язок між цим випадком та тиском на компанію з боку правоохоронців.  Нагадаємо, минулого тижня офіси “Мрії” в Тернополі та Васильківцях на Гусятинщині штурмували цілі загони податкової міліції, озброєні болгарками для розрізання сейфів. Нардепа-свободівця Михайла Головка, який захищав документи фірми, погрожують позбавити депутатської недоторканості.

Коментарі вимкнені.