У Тернополі за винагороду шукають алабая

Двоє собак породи алабай пропали на вулиці Тролейбусній в районі Дружби. Сталося це в ніч із 15 на 16 грудня.

Через негоду з подвір’я приватного будинку зірвало браму. Цілком очевидно, що внаслідок цього собаки вибігли у засніжене місто. Одного із них випадково знайшли знайомі власників біля ресторану “Пекін”, а другого, шукають досі.

За межами подвір’я песик ніколи не був, тому власниця дуже хвилюється, адже у місті важкі погодні умови. Собака чорно-білої масті, має нашийник і відкликається на кличку Хонда.

Вона весела і зовсім не агресивна, – розповідає її власниця Ольга Товарницька. -Їй вього два роки і вона вагітна. Тому я дуже хвилююся, щоб її знайшли.

Господарі на ніч випускали собак із вольєра, щоб ті охороняли будинок. Тому про їхнє зникнення дізналися вранці.

Нас дуже вразило, коли ми побачили зірвану браму,- говорить пані Товарницька. – Одразу стало зрозуміло, що собаки пропали. Тому ми почали бити тривогу.

Про зникнення собак господарі повідомили усіх своїх знайомих, розмістили інформацію в інтернеті і подзвонили у “Ноєв ковчег”.

За собакою сумують діти,- додає її власниця. – Та, й яка погода навулиці, тому велике прохання до тернополян, може хтось має якусь інформацію, або десь бачив песика чорно-білої масті, повідомте будь ласка.

Востаннє песика бачили 17 грудня, близько 10 ранку, коло дамби в парку Топільче, пишуть тернополяни в соціальних мережах.

Також двох псів помітили на вулиці Бродівській, про що жінку повідомили телефоном.

За собаку господарі обіцяють грошову винагороду. Будь-яку інформацію про зниклого пса на кличку Хонда можна повідомити за телефоном  0-50-96-862-83, або в редакцію “20 хвилин”.

Коментарі вимкнені.