У Тернополі заклади торгівлі працюватимуть до 22-ї години

Відтепер у Тернополі заклади торгівлі працюватимуть до 22-ї години. За словами начальника управління торгівлі, побуту та захисту прав споживачів, вказане рішення прийняте ще в 2006 році. З тих пір у сфері торгівлі відбулося ряд змін. Заклади, які не потребують встановлення нічного режиму торгівлі, матимуть можливість звернутися у міськраду з проханням продовжити час торгівлі до 23.00.

«На звернення підприємців продовжити час торгівлі до 23.00 оперативно реагуватиме комісія по розгляду звернень щодо встановлення режимів роботи закладам торгівлі, побуту, ресторанного господарства та закладам дозвілля в нічний час та здійснення контролю за його дотриманням. Вона прийматиме рішення по кожному окремому суб’єкту підприємницької діяльності. Адже не всі об’єкти є однорідними, потрібно враховувати і місце розташування, чи є скарги на їхню діяльність. Тому, згідно законодавства, усі працюватимуть до 22.00. Ті, хто хоче мати погодження, мають право звертатися з цим питанням у міськраду», – зазначив міський голова Сергій Надал.

-1 thoughts on “У Тернополі заклади торгівлі працюватимуть до 22-ї години

  • 20:12 | 11.04.2012 о 20:12
    Permalink

    Вже цирк “Шапіто” звернувся за погодженням, 2 тижні проволинили і заборонили. Мабуть циркачі недали свободівцям халявних білетів.

  • 10:02 | 12.04.2012 о 10:02
    Permalink

    рішення правильне! владу підтримую повністю!

Коментарі вимкнені.