У Тернополі затримали викладача, який вимагав хабар у студента

Вимагав 1000 доларів США за захист кваліфікаційної роботи та отримання диплому бакалавра — підозрюється викладач тернопільського вишу

За процесуального керівництва прокурорів Тернопільської обласної прокуратури завідувача кафедри тернопільського вишу повідомили про підозру в одержанні службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданого їй службового становища, поєднаному із вимаганням (ч. З ст. 368 КК України)

За даними слідства, завідувач однієї з кафедр вищого навчального закладу у м. Тернополі вимагав у студента четвертого курсу 1000 доларів СІЛА за сприяння в успішному проходженні процедури підготовки та захисту дипломної (кваліфікаційної) роботи та отримання диплому бакалавра. Студент звернувся із заявою до правоохоронців.
 
Згодом викладач зменшив суму неправомірної вигоди до 400 доларів СІЛА та отримав її двома частинами в гривневому еквіваленті. Під час одержання ним частини суми – 8 000 гри, він був затриманий поліцією в порядку ст. 208 КПК України.
 
Підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою із внесенням понад 240 тис грн застави
 
Розслідування здійснюється слідчими СУ ГУНП в області, за оперативного супроводу УСБУ в Тернопільській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *