У Тернополі збереться Студентський Парламент з усієї України

19-21 вересня у Тернополі відбудеться перше засідання новообраного Студентського парламенту України після обрання нового студентського президента, яким став тернополянин Василь Томчишин. У рамках цієї зустрічі у наше місто приїдуть усі члени студентського парламенту з Донецької, Чернівецької, Полтавської, Миколаївської, Вінницької, Сумської та Чернігівської областей.

«Під час зустрічі ми обговоримо проекти, які будемо реалізовувати на Всеукраїнському та місцевих рівнях протягом року, – розповідає Василь Томчишин. – Ми надіємося об’єднати молодь навколо однієї ідеї, ідеї взаємодії та ефективної роботи студентських мерів та магістратів по усій Україні».

Загалом, студентський парламент обговорить такі питання, як модель України в умовах нового світового порядку, новий закон про вищу освіту, студентський самоврядування, проекти для реалізації студентським парламентом, зустрічі з владою та бізнесом та їх співпраця. Особливу увагу приділять проведенню Міжнародного Освітнього Форуму, який пройде на початку грудня у Тернополі.

Коментарі вимкнені.