У Тернополі згадали про старе та давнє

У Тернополі згадали про старе. Анотаційні дошки із зображенням визначних пам’яток довоєнного Тернополя розмістили на трьох будівлях Тернополя: на «Універмазі», де колись був Парафіяльний костел Пресвятої Діви Марії Неустанної помочі; на фасаді бул. Шевченка, 23, поруч якого була тернопільська ратуша та на вул. Опільського, 1, де знаходився Єзуїтський костел.

«На анотаційній дошці, розміром 1х0,5 метри, розміщене зображення зруйнованих під час війни пам’яток архітектури, інформація про дати будівництва, руйнування об’єкту та QR-код, через який тернополяни та гості міста можуть дізнатися більше інформації про історичні будівлі, – розповідає начальник управління стратегічного розвитку міста Юрій Дейнека. – Наразі через код доступна інформація тільки українською мовою, проте за декілька місяців ми оновимо її ще англійською та польською мовами для зручності тих гостей, хто приїжджає із-за кордону».

До 15 квітня у Тернополі з’явиться ще дві такі дошки. Одна буде присвячена засновнику міста Яну Тарновському, інша – Тернопільському замку. У планах міської ради до кінця року поставити ще, як мінімум, п’ять таких туристичних ознакувань, серед яких буде дошка автору пісні «Файне місто Тернопіль» Сергію Кузьмінському.

Управління стратегічного розвитку міста дякує за співпрацю у відновленні історичної пам’яті Тернополя групі «Мій давній Тарнополь», Тарасу Циклиняку і Петру Фризу.

Коментарі вимкнені.