У Тернополі знайшли земельні ділянки для учасників АТО

Близько 200 земельних ділянок з цільовим призначенням для будівництва та обслуговування житлового будинку виділили на черговій сесії Тернопільської міської ради для учасників антитерористичної операції.

«На даний час підготовлених ділянок є близько 200. Розуміємо, що учасників АТО набагато більше, тому наразі працюємо над новим масивом та розглядаємо можливість виділення там додаткових земельних ділянок для бійців», – зауважив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Для отримання земельної ділянки учасникам АТО необхідно звернутись у Центр надання адміністративних послуг (вул. Острозького, 6).

Також на сесії внесено зміни до рішення міської ради «Про звільнення від сплати комунальних послуг учасників АТО та членів їх сімей», зокрема збільшено перелік бійців, які мають можливість отримати пільги. Відтепер, окрім мобілізованих через воєнкомат отримати пільги зможуть і добровольці у батальйонах в підпорядкуванні Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

«Під час роботи комісії, яка приймає рішення про звільнення учасників АТО від сплати за компослуги, було виявлено декілька технічних неточностей, які не давали можливості надати пільги усім бійцям, – розповідає Сергій Надал. – Враховуючи цей досвід, депутати внесли відповідні зміни».

Також, на сесії з міського бюджету виділили 99 тис. грн. на закупівлю засобів індивідуального захисту та іншого необхідного спорядження.

Коментарі вимкнені.