У Тернополі зростуть побори за стоянку

Паркомати і нова розмітка стоянок незабаром з’являться у Тернополі. Чотири паркомати підприємець, який виграв конкурс, уже привіз до міста. Їх до кінця вересня обіцяють встановити у найбільш проблемних місцях. Зокрема, паркоматами облаштують стоянки біля міського ринку та поблизу архикатедрального собору. А щоб охопити усе місто треба закупити 16 таких паркоматів. Вартість паркомата досить висока, близько 4 тисяч євро, а тому, очевидно, що і плата за стоянку зросте.

– Зараз опрацює всі розрахунки Антимонопольний комітет. Якщо не буде зауважень, відповідно, розрахунки буде подано на затвердження виконавчого комітету. Зрозуміло, що це вже буде вартість вищою через те, що у затрати також включається і той недешевий паркомат, – повідомив начальник управління транспорту міської ради Ігор Мединський.

Скільки коштуватимуть парковки – наразі не кажуть. Сьогодні в середньому за годину паркування у Тернополі платять 2 гривні, – пише За Збручем.

-1 thoughts on “У Тернополі зростуть побори за стоянку

  • 16:30 | 29.09.2012 о 16:30
    Permalink

    як можна розраховувати вартість парковки виходячи з вартості паркоматів???????.Це те саме що і розраховувати вартість оренди приміщення від вартості споруди в якій винаймається приміщення :((((((. Тоді для отримання максимальної орендної плати потрібно будувати дуже дорогі приміщення. Подивимось чи багато орендарів там буде :))))))

Коментарі вимкнені.