У Тернополі кіберзлочинця затримали в лікарні попри заборону медиків! (фото, відео)

28 вересня Ніколаєв Костянтин Юрійович поступив в першу міську лікарню м. Тернополя з діагнозом гіпертонічний криз. Даний громадянин був звільнений з-під арешту згідно постанови суду 28.09.2012 р. о 16:30. На протязі години після звільнення працівники управління МВС спробували повторно заарештувати Костянтина Юрійовича, якого нещодавно суд звільнив з-під варти. Попередньо він був затриманий і поміщений в СІЗО м. Тернополя 15 вересня 2012р. за підозрою у кіберкрадіжці.
Пробувши 13 діб під вартою, громадянина Ніколаєва звільнили з СІЗО під заставу з урахуванням судом всіх причин та підстав для звільнення, а саме: захворювання гепатитом С, туберкульоз, а також те, що на утриманні громадянина Ніколаєва перебувають 2 неповнолітні дитини.

Прибувши у лікарню фотокореспондент “Погляду” спостерігав ситуацію, як  слідчі управління МВС намагались  зачитати чоловікові обвинувачення у вже новій справі. Хоча  лікар заборонив їм це  робити.

Начальник відділу боротьби з кіберзлочинністю Георгій Кондратюк відмовився давати будь-які коментарі щодо цієї події, аргументувавши це слідчою таємницею і попросив звернутись у прес-службу МВС у м. Тернополі.

Все ж слідчі оголосили нову постанову о 23:00 28.09.2012р. про порушення кримінальної справи по факту незаконного втручання в комп’ютерні мережі Ст. 361 ККУ, а також затримали Ніколаєва Костянтина в порядку ст. 115 КПКУ на 72 год. до вирішення подальшої долі судом.

Володимир Явнич, Новини Тернополя «Погляд»

-1 thoughts on “У Тернополі кіберзлочинця затримали в лікарні попри заборону медиків! (фото, відео)

  • 16:27 | 29.09.2012 о 16:27
    Permalink

    благаю – пишіть людською мовою та користуйтесь правописом!!!

Коментарі вимкнені.