У Тернополя є шанс мати власний повноцінний зоопарк! Справа за Сиротюком

Після скандальної інформації про пересувний звіринець, де тварини перебувають в доволі плачевних умовах, активісти групи mywest — тернопільська відео мережа вирішили самі відвідати цей зоопарк…
“Ситуація така: тварини там й справді утримуються в умовах, далеких від ідеальних… Але, тварин там, принаймі, годують. А це вже не дешеве “задоволення”. Тварини, які виглядають зовсім погано, як запевняв нас власник зоопарку,пропонувались не одному стаціонарному зоопарку України безкоштовно, але жоден не погодився прийняти.
А тепер про Тернопіль.
Власник даного зоопарку, через наше посередництво, вирішив зробити наступну пропозицію. Він передає місту чи області у комунальну власність увесь цей комплекс ( 12 вагонів-вольєрів, верблюда, 4 вовка, 4 мавпи, 2 ведмеді, 3 лисиці, 1 єнотовидна собака, 3 леви (одна з левиць вагітна!!!), 2 дикобрази), орієнтовною вартістю близько 100 тис.$, у комунальну власність міста чи області, в обмін на трикімнатну квартиру в Тернополі. При згоді, він прохав би працевлаштувати його в даному зоопарку, та готовий за власний кошт розширити і доповнити різноманіття тварин.
Ми, звичайно ж, передамо його офіційну заяву голові ТОДА Сиротюку О.М., та тут не останню роль відіграє саме ваша думка і позиція! І хоч, такий зоопарк буде платний, щоб хоч частково покривати свої затрати, та основна наша мета – зберегти тварин, які до того ж, практично зникли у дикій природі! Можливо, якщо не місто чи область, то комусь з підприємців була б цікава така пропозиція”.

Коментарі вимкнені.