Уродженець Тернопільщини тільки вийшов з тюрми, як знову туди попаде

Уродженець Тернопільщини тільки вийшов з тюрми, як знову туди попаде. 33-річний уродженець Тернопільщини, який раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, підозрюється ще й у шахрайствах.

До Кам’янець-Подільського відділу поліції звернувся 26-річний місцевий житель із повідомленням про те, що в ніч на 31 березня невідомі особи проникли та обікрали його квартиру. Винесли пневматичну зброю, тюнер та плазмовий телевізор.

У першу чергу поліцейські почали перевіряти осіб, раніше судимих за аналогічні злочини, а також усі можливі місця збуту краденого, в тому числі і ломбарди. Вжиті заходи дали позитивний результат — за кілька годин особу зловмисника встановили. Ним виявився 33-річний уродженець Тернопільської області.

Чоловік раніше притягувався до кримінальної відповідальності за шахрайства, крадіжки та вбивство, і тільки 2 місяці тому вийшов з місць позбавлення волі. Опинившись на волі, одразу приїхав до Кам’янця-Подільського, де проживав у своєї співмешканки і промишляв звичним для себе «ремеслом» — крадіжками і шахрайствами. Дізнавшись, що потрапив у поле зору поліції, намагався «залягти на дно», однак досвідченні оперативники в ніч з 31 березня на 1 квітня затримали зловмисника.

Коментарі вимкнені.