В апараті ТОДА – одні з найбільших зарплат

Кардинально різняться заробітні плати в ТОДА – від 3410 грн. у працівників управління з питань цивільного захисту населення і до 2150 грн. – в службі у справах дітей. Можливо, у цивільного захисту платня висока через те, що там, у тому числі, працюють люди в погонах, але виникає логічне запитання: чому така висока середня зарплата в апарату ТОДА (на 1 липня 2015 р. – 3254 грн.)?

Люди з департаменту фінансів, візуючи фінанси і ділячи гроші, мають платню дещо більшу від інших рядових підрозділів адміністрації (понад 2800 грн.). Тут згадуєш приказку: «Хай відсохне рука, яка себе обділить».

Прикро за працівників департаментів соцзахисту, охорони здоров’я, освіти, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, зарплата яких є доволі не високою.

Скільки часу людина може працювати без корупції, отримуючи на місяць трішки більше 2 тис. грн., та що можуть вимагати у своїх підлеглих керівники за такі гроші? Прості чиновники зазвичай вдають, що щось роблять, тому й має наша область такий невтішний результат по більшості соціально-економічних показниках.

Також не зрозуміло, як розподіляється зарплата між управліннями та департаментами?  Вона у чиновників ТОДА мала би бути приблизно рівною, адже не може один департамент мати значно більше, ніж інший. Але не в тернопільській адміністрації! Невже платня ділиться ледь не в ручному режимі й залежить від того, який проект штатного розпису «намалює» керівник структурного підрозділу, і як департамент фінансів вирішить, так тому й бути? Чому ми робимо такі припущення? Бо як кажуть «голі» цифри, той, хто «носить каву» губернатору, має зарплату 3254 грн., а той, хто дбає про економіку нашого краю, чомусь меншу за 2300 грн.

Отож маємо дуже просту тенденцію: департаменти, управління та відділи, які реально щось роблять, чомусь скорочують, працівникам виплачується маленька у порівнянні з іншими зарплата, а тих, хто носить каву та перекладає папірці, ніхто не скорочує і в них найвищі зарплати. Очевидно, в обласній адміністрації є керівники структурних підрозділів, які наближені до керівництва, відповідно там не скорочують і заробітна плата більша за середню.

Віталій Попович, Номер Один

-1 thoughts on “В апараті ТОДА – одні з найбільших зарплат

  • 14:29 | 20.08.2015 о 14:29
    Permalink

    Підарюжки , вам дебілам до відома, середня зарплата по Україні , для визначення коефіцієнту нарахування пенсій в червні становила 3991грн

Коментарі вимкнені.