В новорічних кіосках на площі Тернополя планують продавати писанки

Надворі весна, а у місті ще свята — на бульварі Шевченка все ще стоять дерев’яні кіоски, у яких торгували святковими дрібничками. У міськраді кажуть, що будки можуть залишитися і до Великодня.

– Завжди, коли йду майданом, ці дерев’яні будки впадають мені в очі, – каже тернополянин Андрій Коропчук журналістам “20 хвилин“. – У них уже давно нічого не продають, але ніхто їх не забирає. Надіюся, їх не залишать там назавжди. Вони, звичайно, кращі ніж намети на базарі, але все одно з ними центр міста нагадує великий ринок.
Втім, після свят у місті залишилися не лише торговельні кіоски. У парку Шевченка, скажімо, залишилася атрибутика зі Свята зими.
– Ну, будки ще куди не йшло, але стовп, на який вилазили хлопці, аби зірвати подарунки, — це вже перебір, – продовжу пан Коропчук. – Зараз цей дерев’яний стовп посеред газону в парку виглядає зовсім недоречно. А що буде літом?
Втім, як повідомили у міській раді, стовп невдовзі знімуть. А чи демонтують будки — не факт.
– Щоглу зі свята зими невдовзі демонтують, – каже начальник відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації міськради Катерина Калуш. – А от доля торгових кіосків, які залишилися з новорічних свят, поки ще не вирішена. Коли їх встановлювали, розраховували, що до кінця зими їх демонтують. Однак, імовірно, кіоски все ж залишать надовше. Невдовзі Великодні свята, і там можна буде торгувати іншою святковою атрибутикою. Наприклад, писанками, вишиванками, виробами народних ремесел.
До слова, Великдень цього року припадає на 15 квітня.

Коментарі вимкнені.