В пам’ять про загиблого Дениса Захарчука у Тернополі видадуть роман

У Тернопільському видавництві «Джура» готують до друку роман загиблого торік журналіста Дениса Захарчука «Плач землі». Допомогти у друці цього роману в пам’ять про хлопця може кожен з нас.

Так,допомогти виданню можна, перерахувавши кошти на р/р 2600630134 в ОПРВ Ощадбанку, МФВ 338545, інд. код 22604709 ТОВ «Джура» з поміткою на книгу «Плач землі».

– Цей роман мій син надсилав на «Коронацію слова», і ось після смерті сина я звернулась до них за рукописом, – розповідає мама Дениса, Ольга Захарчук. – Цей роман, як казав мені Денис, для широкого кола читачів. Він – з фантастичним ухилом, син взагалі захоплювався фантастикою.

Складається роман з багатьох окремих новел, однак усі вони об’єднані в одну лінію і несуть в собі повідомлення для людей – зупиніться, озирніться навколо себе, задумайтесь.

Цей роман, за словами пані Ольги, стане першою і останньою книгою її сина. Відтак в пам’ять про дитину вона дуже хоче, аби задум втілився у життя.

– Я думаю, що книга варта того, аби її побачив світ, – додає жінка.

Денис Захарчук працював репортером у газеті “Свобода”. Його знайшли повішеним у лісопарковому масиві, у районі третьої лікарні 28 жовтня минулого року, пише NTER.

Коментарі вимкнені.