В Тернополі школярів “позганяють” у великі класи

Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №16.
Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №16.

Неприємна ситуація на порозі нового навчального року. Замість того, щоб діти насолоджувалися відпочинком останніх літніх днів, вони вже втягнуті в ігри управління освіти та науки Тернопільської міської ради — скільки 10-их класів має бути і яка кількість дітей оптимальна? Виявляється, — 35 осіб.

“Я мама учня 10-го класу 16-ої школи, — пише у соцмережах тернополянка Руслана Стасишин. — Окрім того, що у навчальному закладі були свої перипетії щодо основного складу класів, то тепер пані Похиляк (начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради – ред.) вирішила, що з чотирьох 9-их класів, які були, зробити два 10-их по 35 дітей у кожному. А мотивує це тим, що нема фінансування. Та його ніколи нема і не буде, а діти сидітимуть один на одному, вчителі також матимуть \”легкі та насичені\” уроки. Про знання навіть мова не йде. Де тут якість освіти і турбота про здоров’я наших дітей?! Батьки зустрічалися з пані Похиляк, але та дала зрозуміти, що шкіл багато. Але 35 дітей в одному класі, майже випускному”.

Зазначимо, що статтею 14 Закону України «Про загальну середню освіту» встановлено граничну наповнюваність класів – 30 учнів.

Коментарі вимкнені.