В Тернополі у Лізи Шапошнік викрали велосипед

20 липня Ліза Шапошнік повідомила “Погляду”, що у неї викрали велосипед. Нагадаємо, ексклюзивний транпортний засіб зібрав дівчині тернополянин Віктор. 

Велосипед відрізняється від інших тим, що має видозмінене кермо – спеціально для анатомічних особливостей Лізи.

Велосипед викрали прямісінько під вікнами будинку на вул.С.Качали. Злодії пошкодили спеціальний замок.

Ліза Шапошнік планує написати заяву про злочин до МВС. Проте допомогти у пошуках може кожен. Якщо ви побачите велосипед срібно-синього кольору, з надписом на рамі RIXE, зі специфічним кермом – такий як на фото нижче, телефонуйте в редакцію “Погляду” 097-9-643-843.

“Погляд” у свою чергу звертається до совісті злодіїв. Ліза – дівчина, яка усю зиму провела на Майдані в Києві. Яка стала тією краплею, з яких складався океан, що накрив собою тоталітарний режим Януковича. Ліза на власні очі бачила кожного з тих, хто поклав сво житя на Грушевського. Вона – інвалід з дитинства, не побоялася піти проти проросійських поглядів родини і покинути домівку заради боротьби за кращу долю України.

Розуміємо, що злодії не підозрювали, на скільки потрібний цей ексклюзивний транспортний засіб активістці Майдану. Тому взиваємо до їхньої свідомості – поверніть вкрадене!

Новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on “В Тернополі у Лізи Шапошнік викрали велосипед

  • 08:18 | 22.07.2014 о 08:18
    Permalink

    “злодії не підозрювали, на скільки потрібний цей ексклюзивний транспортний засіб активістці Майдану”. Ну так, якби знали в кого ворують, то звізно б не вкрали. В активістів Майдану ні як не можна, в всіх іньших можна, а в активісті ні.
    Злодій він завжди злодій! Той ща вкав мільйон – злодій і той що поцюпив ручку на роботі – злодій!

Коментарі вимкнені.