Вахтанг Кікабідзе у Тернополі змушував людей кричати

28 серпня, увечері, на тернопільському співочому полі виступав відомий радянський та грузинський співак та актор Вахтанг Кікабідзе. До Тернополя він приїхав на запрошення міської влади, аби дарувати святковий настрій місцевим жителям у день 472-річчя міста Тернополя.

За дня відбувався саунд-чек його команди. Тому організатори не змогли врахувати всіх деталей його вечірнього виступу, зокрема – освітлення. Увечері, під час виступу, співак просив зі сцени направити йому промінь так, щоб він міг бачити ноти, жартував, що мабуть світло у нас – із Москви. Крім того зізнався, що прожектори на стільки його сліплять, що він зовсім не бачить публіку. Тому просив людей підтримувати його, підспівувати, кричати, плескати. Тернополяни спочатку неохоче скандували, але після відомої пісні «Тишина», глядачі просто вибухнули оваціями. Вахтанг зізнався, що це його заряджає, і він тепер зможе співати навіть до ранку.

Були у співака проблеми і зі звуком. Коли оголосили його вихід, то техніка ще не була налаштована і він довший час просто намагався спілкуватися з безмовною публікою, поки за його спиною поралися звукорежисери та група.

Юрій Романович, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.