Валентин Хоптян взув Майдан у Тернополі?

На Білому домі красується нова вивіска ОДА.  Повідомлення з таким змістом прийшло на електронну скриньку “Погляду” від прихильників голови ОДА Валентина Хоптяна.

“Обласну владу на Тернопільщині не спинити. Вона щоразу показує свою ще більшу силу і доводить, що впливовішого за Хоптяна політика в області немає. Сьогодні зранку на адмінбудинку на вулиці Грушевського, де розташована обласна адміністрація з»явилася нова вивіска, яка свідчить, що у цій будівлі, незважаючи на політичні дешеві амбіції місцевої опозиції, продовжують працювати чиновники ОДА”, – пишуть вони.

Нагадаємо, після того, як облрада проголосувала за розірвання договору оренди з ОДА, народний депутат зірвав з адміністративної будівлі табличку з написом «Тернопільська обласна державна адміністрація».
Тернопільський окружний адміністративний суд за клопотанням прокуратури заборонив голові обласної ради підписувати та оприлюднювати рішення обласної ради щодо виселення облдержадміністрації з орендованих приміщень. Відповідну ухвалу суд виніс 30 грудня. Суд задовольнив клопотання прокуратури Тернопільської області щодо забезпечення позову про визнання протиправними дій депутатів Тернопільської обласної ради по проведенню пленарного засідання сесії від 29 грудня. Розгляд зазначеної справи по суті судом призначено на 16 січня. Отож,  почекаємо… І можливо дізнаємось імена ще деяких хрунів в Тернополі…

Коментарі вимкнені.