“Відкриті серця” подарували Тернополю майданчик, а Надалу – посмішку

15 вересня у Тернополі відкрили «Осередок здорового дозвілля». Це невеличкий майданчик у парку Топільче, де є гойдалки для діток, баскетбольний майданчик, спеціальні перекладини, бруси, для занять модним видом спорту, а також встановили кіоск, в якому планують бібліотеку відкрити, прокат спорядження, та вільну зону wifi.

Меру Тернополя Сергію Надалу, і виконавчому директору благодійної фундації-мецената Євгену Полтенко, здається, сподобалося немалолюдне відкриття «Осередку здорового дозвілля». Ще б пак, із багатьох управлінь тернопільської міської ради на відкриття прийшли подивитися, якшо й не особисто начальники, то по одному їхньому заступнику в спортивних костюмах. Чи й інші представники – з дітьми.

Сергій Віталієвич з Євгеном Сергійовичем виглядали задоволеними – в гарному настрої обмінялися офіційними подяками. Міський голова, котрий зазвичай має суворий та серйозний вигляд – з посмішкою та спокійно розповідав журналістам про кошторис осередку, а Євген Полтенко – люб’язно та детально давав відповіді на усі запитання, які виникали у присутніх.

Пересічних місцевих мамусь несприятлива для прогулянок погода, а також наявність камер, журналістів, апаратури та весь офіціоз – трохи відлякували. Тим не менше, діток, що залюбки позували фотографам – не бракувало. Усім цього дня вистачило місця на гойдалках, гірках та на драбинках. Чи не будуть ще місцеві дітлахи битися за право першому покататися на цих яскравих, кольорових, новісіньких гойдалках – наразі важко передбачити.

Чим так вразило відкриття “Осередку здорового дозвілля” Василя Чубака, чому брат на брата ішов тут 15 вересня, та якою рисою характеру “блиснув” міський голова Тернополя – читайте згодом на нашому сайті. 

Люба Вовк, фото Володимир Явнич, новини Тернополя “Погляд”

-1 thoughts on ““Відкриті серця” подарували Тернополю майданчик, а Надалу – посмішку

  • 17:59 | 17.09.2012 о 17:59
    Permalink

    на думці крутиться інший заголовок ““Відкриті серця” подарували Тернополю майданчик, а Надалу + в карму”))

Коментарі вимкнені.