Відомий аграрій Тернопільщини Петро Гадз став генеральним спонсором грандіозного Меморіалу з вільної боротьби

Відомий меценат та аграрій, керівник ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та ФГ «ГАДЗ» Петро Гадз вкотре став генеральним спонсором ювілейного Міжнародного Меморіалу Богдана Сцібайла з вільної боротьби, який щорічно відбувається у Тернополі.

Як і щороку,  підприємець фінансово посприяв проведенню заходу. На спільні кошти, які організатори турніру отримали від меценатів, було закуплено медалі, футболки, забезпечено проживання та харчування для учасників змагання із зарубіжжя.

— Оскільки Меморіал Богдана Сцібайла щорічно виходить на новий потужніший рівень, цьогоріч нам потрібно було залучити ще більше ресурсів для заходу. Саме завдяки коштам, які ми отримали від наших партнерів, основним із яких є аграрій Петро Гадз, було закуплено символічні подарунки для чемпіонів та призерів турніру. Також спонсорські кошти ми спрямували й на те, аби закордонні спортсмени могли безкоштовно прожити і прохарчуватися в період змагань. Дуже приємно, що на Тернопіллі досі є такі меценати, як Петро Іванович, які дбають про місцевих маленьких, юних спортсменів та вкладають свою частку у проведення важливих спортзаходів, — зазначив головний організатор турніру Ігор Сцібайло.

Нагадаємо, на минулих вихідних Тернопіль приймав XXVI міжнародний юнацький меморіа тренера Богдана Сцібайла з вільної боротьби. Спортивна подія відбувалася  в спортзалі Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка. З кожним роком турнір розширює свою географію та чисельність учасників. Цьогоріч у Тернопіль з’їхалося майже півтисячі учасників зі всіє України та сильніші борці з Молдови, Білорусі, Польщі і Угорщини.

Як відзначив сам головний партнер спортивних змагань Петро Гадз, обов’язок кожного почесного мешканця Тернопільщини вносити свою лепту у проведення подібних масштабних дитячих та юнацьких заходів, які відіграють важливе значення для спортивної спільноти України.

— Вільна боротьба багато років поспіль є одним із найпопулярніших видів спорту в області. Вана  розвиває не тільки м’язи та координацію рухів,а й швидке мислення. Я прагну, аби цей вид спорту  на Тернопільщині тільки розвивався спільно з іншими видами боротьби та плекав якомога більше сильних тілом та духом спортсменів. Я радий, що  молодь краю досягає гарних результатів на визначних змаганнях, одним із яких є Меморіал Сцібайла. Нехай наше молоде покоління тільки радіє із кожних звершень та призів, які отримує за спортивні заслуги. Для мене важливо підтримувати проведення на Тернопіллі таких потужних заходів, як турнір Сцібайла, адже змагання повинні з кожним роком розвиватися та підносити до першості нових сильним духом і тілом борців— розповів Петро Гадз.

Меценат зазначив, що Меморіал тренера Богдана Сцібайла повинен отримувати підтримку ще й тому, що змагання мають у собі велику духовну мету. За словами Петра Івановича, захід також відроджує пам’ять про видатного земляка – тренера Богдана Степановича Сцібайла.

Comments are closed.