Віктор Бельзецький та Василь Завісляк – воюють з терористами і вдома на Тернопільщині

Підприємці Микулинець відремонтували бойову розвідувально-дозорну машину (БРДМ) і передали її у тернопільський батальйон територіальної оборони.

– У нас є підприємці, які мають свої фури, які мають іншу техніку і розуміються на ній, – розповідає Віктор Бельзецький. – Тож усі ми спільно об’єдналися і відремонтували один із недіючих БРДМів, які залишилися у тернопільській військовій частині.

Загалом, у Тернополі залишилося шість недіючих БРДМів, три з них залишили у частині ремонтувати, ще три віддали на ремонт громадам, які зголосилися допомогти.
У Микулинцях перші впоралися із ремонтом.
Як повідомив Василь Завісляк, ремонт тривав два тижні. Після ремонту підприємці наїздили майже 200 кілометрів для того аби протестувати військову техніку.
На ремонт потратили 7 тисяч гривень, проте більшу частину коштів витратили на закупівлю запасних частин, які також передали військовим. Загалом усе обійшлося мешканцям Микулинець у 20 тисяч гривень.

 

– Ця машина не експлуатувалася років мабуть 15, – каже в. о. заступника обласного військового комісара підполковник Андрій Миськів. – Після ремонту ми відправимо цей БРДМ, як і решту тих, що зараз ремонтують, в один із південно-східних регіонів нашої країни, де зараз несуть службу наші військові з батальйону територіальної оборони.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.