Віталій Сідоров не побоявся Сергія Надала та став на захист тернополян

Віталій Сідоров27 листопада прокурор міста Тернополя Віталій Сідоров під час зустрічі з журналістами розглянув чимало скандальних тем, які турбують мешканців Тернополя. Зокрема він приділив увагу і питанню про законність введення будівництва по вулиці Гетьмана Пилипа Орлика на території церкви. 

 Як зазначив прокурор, станом на даний час, позов прокуратури щодо скасування містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по вул. Гетьмана П.Орлика, 1а судом першої інстанції задоволений. 

– Ми залучили спеціалістів, провели перевірку і виявили низку порушень. Ми подали в міську раду подання, щодо скасування цих містобудівних умов, але нам дали негативну відповідь. А підставою подання позову стала невідповідність цільового призначення земельної ділянки, адже державний акт на право постійного користування виданий релігійній громаді для обслуговування храму, в той же час, як містобудівні умови та обмеження – для будівництва багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення.  Дана справа перебуває на розгляді в Львівському апеляційному адміністративному суді, у зв’язку з поданою Тернопільською міською радою скаргою в апеляційному порядку, – каже Віталій Сідоров.

Нагадаємо, що вже майже рік Тернопіль «гудить» про церкву св. Володимира і Ольги, на території якої спочатку масово почали вирубувати дерева, а згодом, вирішили ще й дев’ятиповерхівку будувати. До кого тільки не звертались мешканці прилеглих вулиць. І навіть розпочали збір грошей на добудову церкви, тільки б скасували скандальне будівництво. І писали лист до мера Сергія Надала, як байстрюки до батька, і  до блаженнішого Святослава Шевчука. За цей час відбулись і протести під міською радою,  і декілька судів. За час багатомісячної переписки з місцевою владою мешканці вулиці отримали багато дуже цікавих документів, більшість з яких суперечить один одному.

Коментарі вимкнені.