Водно-моторні фестивалі(!) на тернопільському ставі стануть щорічними

З 24 по 27 серпня тернополяни і гості міста стануть свідками Чемпіонату світу з перегонів на моторних човнах класів F-500 та JT-250, Кубка Східної Європи  у  класі RN2000, Кубка міського голови Тернополя у класі T550. На плесі Тернопільського ставу проведуть Перший Національний чемпіонат України з аквабайку.

–         Аквабайк – досить видовищний вид спорту, – каже президент Національної Федерації з водно-моторних видів спорту (надалі НФВМС) Віктор Шемчук. – Раніше він існував, але з появою Національної федерації з аквабайку, сподіваємось, почне розвиватися активніше.

Інфраструктура тернопільського ставу цілком відповідає вимогам Міжнародної Федерації водно-моторних видів спорту. За словами Віктора Шемчука, професійно облаштованої інфраструктури не має жодне місто світу. Президент НФВМС відзначив підготовлену зону старту, місця для причалів яхт і катерів, оновлений острівок, де перебуватимуть судді, укріплену набережну, очищений став і навіть зону Wi-Fi.

Фестивалі  у Тернополі будуть щорічними. Надалі планують долучити судно-модельний спорт. Відтак протягом літа проводити по 5-6 видовищних міжнародних змагань з водно-моторних видів спорту.

 Адріана Білецька, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.