Волонтери із Америки навчають тернопільських дітей англійської мови

З благословення владики Василя (Семенюка), Митрополита Тернопільсько-Зборівського та підтримки народного депутата України Миколи Люшняка на Тернопільщині діє благодійна літня школа англійської мови.

Проект створено для дітей з родин учасників АТО, дітей-сиріт і семінаристів Тернопільської духовної семінарії. Його організували у Музейно-меморіальному комплексі імені Патріарха Йосифа Сліпого в Заздрості на Тернопільщині. Протягом трьох тижнів учасники програми матимуть змогу не лише вдосконалити свої знання з англійської, але й поспілкуватись з волонтерами зі Сполучених Штатів Америки.

«У сучасному світі складно переоцінити необхідність вивчення англійської мови: інформація, новини, спілкування, технології – все англійською. Для нашої молоді англійська мова – це вікно у світ. Тому подібні літні школи повинні стати регулярним явищем. Сьогодні діти мають можливість спілкуватись з волонтерами з США, заводити нові знайомства та вивчати історію інших держав. Важливо, що літня школи проходить з благословення владики Василя Семенюка. Адже такі християнські табори – це дорога в майбутнє», – наголосив Микола Люшняк.

Літня школа стартувала 26 липня. Протягом трьох тижнів 18 учасників програми віком від 15 до 20 років з Тернопільської, Донецької, Херсонської, Львівської та Рівненської областей вивчатимуть англійську мову у трьох різнорівневих групах. Лекції вестимуть кваліфіковані викладачі-волонтери зі Сполучених Штатів Америки. Передбачено багатопланові заняття з граматики, розмовної мови, читання, розуміння зі слуху, майстерності писання.

Учасники програми матимуть нагоду спілкуватися живою англійською мовою, пізнати американську історію, культуру й традиції. Метою організаторів є не тільки створити повноцінне англомовне середовище для молоді, а й подбати про духовний розвиток учнів. Відтак, протягом дня слухачі відмовлятимуть вервицю, Хресну дорогу, а також відбудуть прощу до Зарваницької Матері Божої.

Додамо, що до активної співпраці у проведенні літньої школи прилучилися Товариства «Свята Софія» в Бельгії та Римі. Фінансову підтримку надав народний депутат України Микола Люшняк. Серед діаспорних організацій, які не залишилися байдужими до цієї справи, слід відзначити Українську католицьку освітню фундацію в Чикаго, Фундацію Українського вільного університету та Апостольство молитви парафії свмч. Йосафата у Філадельфії.

Коментарі вимкнені.