Молоді регіони змагання у Тернополі вивели на всеукраїнський рівень

У Тернополі, за підтримки місцевої організації «Молоді регіони», відбувся II-й відкритий турнір з жиму штанги лежачи серед чоловіків без екіпірування «Ternopil CUP».

В ньому взяли участь майже сотня кращих атлетів України, які представляли 13 областей України.

– З кожним роком ми підвищуємо статус змагань. Якщо минулоріч – це був турнір обласного рівня, то в цьогорічному, другому за рахунком, ми вийшли на всеукраїнський рівень. У наших планах з часом підняти статус турніру до європейського, з запрошенням спортсменів Росії, Білорусі, Молдові, Західної Європи, – зазначив один з організаторів змагань, голова обласної організації «Молоді регіони», депутат Тернопільської міської ради  Костянтин Баранов.

На його думку, цьогорічні змагання стали найпредставницькішими: «У попередні роки ми збирали зовсім невелику кількість спортсменів. Та завдяки допомозі наших партнерів, ми зібрали солідний призовий фонд. Це привабило лідерів українського пауреліфтингу».

Як зазначив головний суддя турніру, кількаразовий абсолютний чемпіон України, рекордсмен України та областіПавло Боровський, організатори змагань підготували правила максимально зручні для спортсменів, щоб ті показали свої максимальні результати.

За підсумками турніру перемогу в абсолютній першості здобув Андрій Гурнаков з Каховки, вага якого всього 58,7 кілограма. Він випередив майже удвічі важчих суперників.

В абсолютній першості, яка обчислюється за спеціальною формулою під назвою Формула Вілкса, перемогли Андрій Гурнаков з Каховки Херсонської області. При власній вазі 58,7кг спортсмен з Каховки показав результат в жимі 150 кілограмів. Завдяки таким показникам Андрій отримав у приз великий кубок і дві тисячі гривень. Друге місце у Андрія Бєлова з Коломиї Івано-Франківської області (власна вага спортсмена 104,9 результат в жимі 212,5 кг) – приз середній кубок і 1000 грн.

Третім став Сергій Короленко з Києва (власна вага спортсмена 104,5 результат в жимі 205кг) – приз кубок і 500 гривень.

Найбільший результат на змаганнях показав Андрій Бєлов – 212,5 кілограмів.

-1 thoughts on “Молоді регіони змагання у Тернополі вивели на всеукраїнський рівень

  • 08:15 | 24.08.2013 о 08:15
    Permalink

    Тітушки в Тернополі побували .

Коментарі вимкнені.