Вулицю Гайову ремонтують 2 роки та з порушеннями

Ремонт вулиці Гайової, який проводить служба автомобільних доріг в Тернопільській області, триває уже два роки. Наразі половина дороги відремонтована, ремонт іншої частини «заморозили» на ділянці Замонастирська-Гайова-бічна. Незважаючи на неодноразові звернення усіх служб міської ради до виконавця з проханням прискорити ремонтні роботи на даній вулиці, міські урядовці не отримали жодної відповіді.

Про загрозу пошкодження існуючих мереж водопроводу та каналізації у своїх листах до начальника Служби автомобільних доріг у Тернопільській області писав і директор КП «Тернопільводоканал». Управління ЖКГ, транспорту, комунікацій та зв’язку, надзвичайних ситуацій направляли листи з попередженням виникнення надзвичайних ситуацій. Результат – нульовий.

Враховуючи усі звернення та повне ігнорування міської ради виконавцем, розпорядженням міського голови була створена комісія, яка обстежила уже відремонтовану ділянку на Гайовій. Висновок комісії – роботи виконані з численними порушеннями та зловживаннями.

Зокрема, виконавець робіт порушив будівельні норми і правила, вимоги проектно-кошторисної документації та технології виконання робіт. Монтаж бортових каменів був здійснений з порушенням технології укладання елементів благоустрою, бордюри не відповідають вказаному в проекті типу і розмірам та встановлені на бетон низької якості. Окрім того, не облаштовані захисні лотки кабелів зв’язку, що може призвести до їх ушкодження.

Коментарі вимкнені.