Видовищні та емоційні дитячі перегони відбудуться у Тернополі

Дитячі велоперегони за видовищністю та емоціями не поступаються дорослим змаганням, а напруга не залишає байдужим жодного із дітей-учасників і батьків-уболівальників.

На початку літа (офіційна дата – 01 червня у «День захисту дітей») у нашому місті пройдуть V любительські дитячі перегони на велосипедах «Дивогонка», в яких візьмуть участь дітлахи віком від 2 до 13 років. Хвиля велоперегонів для дітей, пройде ще в понад 20 містах України, серед яких: Богуслав, Боярка, Буча, Вінниця, Донецьк, Житомир, Івано-Франківськ, Кам’янець-Подільський, Канів, Київ, Краматорськ, Кривий Ріг, Одеса, Радомишль, Буча, Ужгород, Черкаси та ін.
Кожен учасник перегонів матиме можливість перевірити себе, свої власні сили, позмагатись з ровесниками. Діти відчують атмосферу свята, захоплення від азарту змагань, проявлять себе у творчих конкурсах.
Всі учасники отримають медаль, диплом та подарунок.
Для участі у дитячих велогонках учасникам потрібно мати велосипед або біговел та велошолом (може надаватись організаторами) та відповідати віковим критеріям. Ролери і самокатники беруть участь лише у показових виступах.
Положення про велогонки знаходиться на сайті http://www.dyvosvit.com/ в розділі «Дитячі велоперегони». Попередня реєстрація учасників проводиться у формі http://www.dyvosvit.com/?p=686
За деталями та додатковою інформацією стосовно реєстрації та проведення «Дивогонки» треба звертатись до координатора дитячих велоперегонів у Тернополі Оксани Липової – Oksjalypova@gmail.com.

Коментарі вимкнені.