Винних у ситуації з батальйоном “Збруч” покарають

Про це написав на своїй сторінці народний депутат України Тарас Пастух:

“Останніми днями набула резонансу ситуація щодо непроведення демобілізації та повернення додому бійців 6-го батальйону “Збруч” 128-ої гірсько-піхотної бригади, які в основному сформовані з мешканців Тернополя та Тернопільщини. Військовослужбовці були мобілізовані 19 березня 2014 року.

Відповідно до Указу Президента України від 14 січня 2015 року № 15/2015 «Про часткову мобілізацію» затвердженого Законом України від 15 січня 2015 року № 113-УIII Міністерство оборони України зобов’язане провести звільнення військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період відповідно до Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 303 «Про часткову мобілізацію», визначені терміни, але не пізніше ніж за 10 діб до закінчення однорічного строку їх перебування на військовій службі, та перевезення звільнених військовослужбовців до місць проживання (перебування).
Окрім того виникла ще одна проблема, що фактично 19 березня 2015 року минає 12 місяців резерву робочого місця мобілізованих, і роботодавці мають право їх звільнити.

Народний депутат України від Тернополя Тарас ПАСТУХ , член фракції Політична партія “Об’єднання “Самопоміч”, після зустрічі з родичами бійців та вивчивши дані питання, сьогодні, 18 березня, під час прийняття закону №2283 “Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення окремих питань мобілізації та соціального захисту громадян, які підлягають звільненню з військової служби під час особливого періоду або у зв’язку з оголошенням демобілізації” вніс поправки, які підтримав парламент, щодо збільшення терміну збереження робочого місця за мобілізованими з 12 до 18 місяців.

Крім того в п’ятницю 20 березня під час пленарного засідання Тарас Пастух з трибуни Верховної ради України звернеться до Генерального прокурора України, щодо розслідування та притягнення до відповідальності винних за невиконання Указу Президента України у частині проведення демобілізації осіб, зокрема демобілізації та повернення додому бійців 6-го батальйону “Збруч” 128-ої гірсько-піхотної бригади, які були мобілізовані 19 березня 2014 року”

-1 thoughts on “Винних у ситуації з батальйоном “Збруч” покарають

  • 15:36 | 18.03.2015 о 15:36
    Permalink

    винними в даній ситуації є ті, хто вистоював черги під банками на протязі січня-березня і втекли за кордон від мобілізації, де тоді був тарас пастух, а тепер шукає крайніх

  • 21:45 | 18.03.2015 о 21:45
    Permalink

    Згідна ,всі хто мав би замінити хлопців давно потікали закордон , “Настоящі Патріоти України”!!!! і чомусь батьки хлопців не перекривали їм дорогу щоб бегліців не випускали за бугор . І сам Тарас Пастух чомусь в парламенті не піднімав цього питаня . А як в маршрутці погляну скільки мужиків сидить , і навіть місця не уступять , то так і хочеться заверещати що духу :-ану вставай іди захищай батькивщину !, чому наше суспільтво таке мовчазне до таких явищ , Чому б Пастухові не внести в парламент постанову про повагу чоловічої статі , а як вони бурхливо сперечаються про те як треба захищати країну . Сором . Вот за що нам треба боротися , поки ми будемо байдужі до таких явищ наші хлопці будуть роками сидіти в окопах .

Коментарі вимкнені.