Витрати Тернопільщини на міжнародне співробітництво: найбільше заплатили за харчування делегацій

У другому кварталі 2017 р. з обласного бюджету Тернопільської обл. фінансувалися дві програми: Обласна програма співпраці із закордонними українцями на період до 2017 р. і Програма міжрегіонального та зовнішньоекономічного співробітництва на 2014–2017 рр.

Зокрема, по першій було проведено Міжнародну наукову конференцію за участю закордонних українців Республіки Польща, в якій взяли участь понад 50 науковців, а також організовано в Тернопільській обл. відпочинок та екскурсії дітей із числа закордонних українців з м. Зелена Гура. По другій – профінансовано транспортні витрати під час відпочинку дітей сімей військовослужбовців Тернопільської обл. у м. Омиш, організовано круглий стіл «Перспективи міжнародної співпраці Тернопільської обл.» й проведено Міжнародний інвестиційний форум «Тернопільщина Invest – 2017».

755 тис. грн. – це та сума, якою оперувало управління міжнародного співробітництва і фандрайзингу Тернопільської облдержадміністрації за вказаний період. При цьому найбільше коштів пішло на харчування делегацій та учасників заходів (192,6 тис. грн., або 24,8%), друк матеріалів (150,2 тис. грн., або 19,4%), транспортні послуги (134,6 тис. грн., або 17,4%), проживання (98,3 тис. грн., або 12,7%). Не обійшлося без придбання сувенірів на загальну суму 16,3 тис. грн., але не зовсім доцільними та економічно виправданими було придбання флешок, на що витрачено майже 48 тис. грн.

Якщо мета і завдання, декларативно визначені цими Програмами, можна вважати виконаними, то за даними звітів (див. https://drive.google.com/drive/folders/0B5aqSfqyqfn-NTVsUTk5Wm1kdnc) складно зрозуміти чи досягнуто результативні показники міжнародного економічного співробітництва. Адже планувалося збільшити обсяги іноземних інвестицій та зовнішньоторговельного обороту області в розмірі понад 100 млн. дол. США та понад 700 млн. дол. США відповідно.

 

Коментарі вимкнені.