Як автомайданівці у Тернополі затримали таксі-порушника (відео)

13 серпня увечері активіст Тернопільського осередку “Всеукраїнського об’єднання Автомайдан» Андрій Деркач разом із волонтеркою Тетяною Казмірчук їхали на Логістичний склад допомоги бійцям АТО, що на вулиці Збаразькій, 16. Мимоволі стали свідками не просто порушення ПДР, а створення аварійної ситуації.

–         На світлофорі біля Універсаму на червоне світло по подвійній суцільній лінії, створивши відверто аварійну ситуацію, нас обігнала машина таксі «Джокер», – розповідає Андрій Деркач. – помітивши автомобіль на заправці, я зупинився і запитав, чому він так зробив. Відповідь водія шокувала: «Ну і що?»

Активісти викликали Державтоінспекцію, адже порушення зареєстрував відеореєстратор автомайданівця. Водій «Джокера» за той час встиг зняти «шашку» і викликати свого начальника. Згодом на місці з’явився тернопільський підприємець Євген Тешнер, який покрутився на місці, зробив вигляд, що не впізнає машини і поїхав геть.  Хоча таксі «Джокер», за даними «Автомайдану», належить саме йому.  Водій на якийсь час зник з поля зору.

–         Ми його розшукали і сказали, що опублікуємо відео і коментар в Інтернеті. Той, вочевидь, порадившись із шефом, був готовий на все, щоб не публікувати,  – продовжує Андрій Деркач.

Представники Тернопільського осередку «Всеукраїнського об’єднання Автомайдан» все ж вважають за потрібне опублікувати порушення, адже водії таксі, як ніхто, відповідальні за безпеку пасажирів, а їх «мажорні» власники не повинні «відмазувати» порушників, а притягувати хоча б до дисциплінарної відповідальності.

Коментарі вимкнені.