Як “лоханулись” всеукраїнські ЗМІ на “качці” про Надала

Вчора чимало поважних всеукраїнських видань, зокрема ТСН, Comments.ua, Украина криминальная, Надо.ua, Левый берег, Цензор.Нет, uareview,  опублікували матеірал про те, що тернопільського голову Сергія Надала  пограбували у громадському транспорті.

«Сергій Надал вже не хоче бути близьким до народу» – саме під таким заголовком 13 березня вийшла стаття у “Новій тернопільській газеті”. За повідомленням видання, у міського голови Тернополя викрали гаманець під час проїзду в громадському транспорті (як дізнався «Погляд», подібної публікації у газеті не було та й газета вийшла 14 числа).

А далі – прямий доказ про те, що дана публікація є жартом:

«У викраденому гаманці було близько 8 тисяч гривень, “образок із зображенням матері Божої”, картка на 10-и відсоткову знижку від перукарні “Світ зачіски”, візитна картка Олега Тягнибока (Сергій Надал є членом ВО “Свобода”- UaReview) та посвідчення міського голови міста Тернополя, повідомляє управління МВС у Тернопільській області, посилаючись на заяву Надала. За фактом викрадення порушено карну справу.

Читати без посмішки цю інформацію просто не можливо.  Попри те подію жваво обговорюють на форумах та перепубліковують місцеві та всеукраїнські інтернет-видання.  Читачі у коментарях на повному серйозі обговорюють суму, начебто «втрачену» мером, радять йому починати користуватися велосипедом, і навіть не задаються питанням – навіщо ж Сергієві Надалу десятивідсоткова знижка у перукарні.

Коментарі вимкнені.