Як на Тернопільщині громада сама дорогу ремонтувала (фото)

Кажуть:”Гуртом і батька легше бити”. В правильності цього твердження недавно змогла переконатися громада села Бабинці  Борщівського району Тернопільської області.

28 грудня на заклик сільського голови в центр села зійшлося багато односельців для того, щоб використати наявний ресурс і зробити частковий ямковий ремонт сільської автодороги. Власники вантажних автомобілів, тракторів, мотоблоків та навіть легкових машин з причепами також відгукнулись і надали для перевезення свою техніку. Тож вже за декілька годин наявний ресурс був використаний, а проїзд став легшим.
Наступного дня працівники сільської ради, будинку культури, ФАПу та дитячого садка вийшли на прибирання вулиці Підскали. Під час прибирання було зібрано близько 30 мішків склобою, пластику та іншого побутового сміття.
А вже 4 січня місцеві парубки вийшли на чергову акцію та прочистили виїзд з гравійної сільської автодороги на асфальтову дорогу. Активісти вирубали близько ста метрів чагарнику, яким була заросла обочина та автобусна зупинка “Бабинці”.

Коментарі вимкнені.