Як на Тернопільщині промишляють “ворожки”

Потерпіла від шахрайки 82-річна пенсіонерка. На обійстя старенької лиходійка прийшла начебто продати домашній халат. Слово за слова і розговорила майбутню жертву. Пенсіонерка розповіла незнайомці про те, що проживає одна, обмовилася про рідних й про те, що поховала трьох дітей. Цієї інформації виявилося достатньо для зловмисниці. Зігравши на материнських почуттях господині, ворожка повідомила, що через пороби найближчим часом постраждає її донька. За страшним прогнозом, жінка начебто мала потрапити в ДТП. Старенька, яка втратила вже тричі втрачала дітей, готова була віддати останнє за порятунок кровинки.

«Рятівниця» наказала залишити її одну в одній з кімнат. Там вона мала начебто провести ритуал очищення над грошовими заощадженнями старенької. Господиня тим часом чекала на вулиці. Ритуал затягнувся й пенсіонерка, відчувши не ладне, покликала на допомогу сусіда. Коли вже вдвох вони зайшли до кімнати, де «чаклувала» не знайома, за нею й слід простиг, а за разом і за сімома тисячами гривень, які та мала «очистити».

Поліцейські зареєстрували заяву потерпіло із правовою кваліфікацією статті 190 ККУ – шахрайство. Зараз тривають заходи по встановлення особи підозрюваної та її місцеперебування.

Коментарі вимкнені.