Як пластуни мандрували у таборі «Підйом з переворотом!»

Із 9 по 18 серпня 2012 року, хлопці та дівчата, що зголосилися на мандрівний пластовий табір «Підйом з переворотом!», мандрували мальовничим куточком України — Гуцульщиною. І ось позавчора цей мандрівний табір уже завершився.
Хлопці та дівчата мандрували лісами, горами, болотами. Варто зауважити, що на табір зголосилися молодь з Тернопілля та інших регіонів, а також й представники діаспори.
Свій похід розпочався у Буковці, Івано-Франківська область. І уже звідти почали збирати вони легенди та перекази. За час походу подолали гори Писаний камінь, Скупову, Кукул, Під-Берду та інші.
Фінішував табір у місті Рахів, звідки усі, трішки замучені, але дуже щасливі, й вирушили у Львів на Ювілейну Міжкрайову Пластову Зустріч, приурочену до 100-ліття організації.

До слова, цей табір у 2006 році започаткував тернопільський пластун Борис Явір Іскра. І вперше участь у ньому взяли пластуни із станиці Козова (на Тернопільщині). Та з кожним роком охочих стає все більше і більше — в тому числі і з-за кордону. І щоразу організатори придумують нову історію та шукають незвідані стежки для мандрівників.

Коментарі вимкнені.