Як протестували тернополяни на захист “Бабусі і кота” (фото)

У нашій державі політичні репресії дістались навіть до котів і саме тому не байдужа громадськість Тернополя виходить протестувати проти дій злочинного режиму. Так у суботу близько 10 активістів із чорно-білими картками зібралися на Театральному майдан щоб сказати своє «Ні!» репресіям та утискам. Проходила акція без політичних прапорів і символів.

– Ми вирішили показати владі, що репресії та неприкрита цензура проти того, що люди жартують і сміються над їхньою недолугістю не пройде. Ми дуже сподіваємось на те, що українці і, зокрема, активні громадяни, покажуть свою громадянську позицію не тільки на виборах, а й в житті. Вони продовжать оцю «війну», яку почали кіт та Бабуся проти Януковича. Якщо вже навіть «Бабусі й коту» забороняють висіти на банері, то що буде з нами, якщо ми почнемо говорити щось проти влади, – каже координатор акції Іван Омелян.

Організатори ще у анонсах просили, при можливості, приходити усіх із котами, хоч бабусь шукати не стали. На їх заклик із чотирилапими друзями прийшли двоє тернополян, один із яких депутат облради.

Фото Андрій Фугель

Коментарі вимкнені.