Як Сергій Надал і Ко будуть дерибанити Тернопіль

24 січня на сесії тернопільської міської ради  розглянуть питання про затвердження плану зонування території Тернополя.

За словами головного архітектора міста, начальника управління містобудування, архітектури та кадастру міськради Василя Бесаги, план зонування міста убезпечить Тернопіль від незаконної забудови, чітко визначить межі паркових зон, прибудинкових території і т.д.

Загалом, за період громадських слухань було подано 65 пропозицій. З них 50 враховано, 13 – відхилено, 2 – погоджено частково. У пояснювальних записках до всіх пропозицій чітко обґрунтовуються причини їх врахування або не врахування.

Проте, як розповідає громадський активіст Андрій Любецький не все так просто. З 19 пропозицій за підписом депутатів міської ради Петра Ландяка, Наталії Карпишин, представників вулиці Орлика Ніни Міляновської, голови екологічної громадської ради Олександра Філя, активіста Сергія Цвика у міській раді прийняли лише 2.

Оскільки для того, аби подати зауваження до плану зонування потрібно вступити до погоджувальної комісії я вирушив до міської ради подати заяву на вступ до комісії, крім мене заяву написала представник вулиці Орлика – Ніна Міляновська. Через деякий час я отримав відповідь з міської ради про відмову включення мене до погоджувальної комісії за підписом вже іншого заступника міського голови. Тобто один представник міської ради мене запросив до комісії, а інший гарно попросив. Не зважаючи на заборону включення мене як громадського діяча до складу погоджувальної комісії 11 січня 2014 року в залі засідань Тернопільської міської ради я був присутнім на черговому засіданні погоджувальної комісії по розгляду плану зонування міста Тернополя. Мене в складі комісії не було, аналогічно не була включена в комісію Ніна Міляновська. Під час засідання мені відмовили у моєму бажанні бодай висловитись, або  задати запитання членам комісії. Я хотів запитати де буде знаходитись розважальний комплекс на дамбі озера, хотів запитати чому з 19-ти поправок було враховано лише 2. Як на думку помічників і заступників міського голови тернополяни можуть впливати на план зонування міста, якщо їх не збираються включати до комісії?

Пропозиції, які були подані:

1. Відмінити нову міську раду біля податкової;
2. Відмінити розважальний центр на Майдані Перемоги;
3. Відмінити житловий будинок біля церкви на вулиці Орлика;
4. Залишити зелену зону на Майдані Мистецтв;
5. Відмінити розважальні центри вздовж озера;
6. Відмінити торговельну зону в парку Національного Відродження;
7. Відмінити хмарочоси в Кутківцях;
8. Запланувати зони відпочинку в Пронятині;
9. Добудувати школу в Кутківцях;
10. По вулиці Бригадній забрати багатоповерхівки;
11. На бульварі Куліша залишити зелену зону;
12. Замість дач на Київській заснувати парк;
13. Припинити забудову у парку Топільче;
14. Відмінити будівництва біля “Орнави”;
15. Не забудовувати територію “Збруча”;
16. Не забудовувати “Школу мистецтв”;
17. Запланувати в Пронятині стадіон;
18. Не забудовувати стадіон по вулиці Злуки;
19. Відмінити будівництво в дворі школи №9.

 

-1 thoughts on “Як Сергій Надал і Ко будуть дерибанити Тернопіль

  • 13:31 | 17.01.2014 о 13:31
    Permalink

    Внести свої зауваження та пропозиції до цього містобудівного документи тернополяни мали можливість протягом двох останніх місяців минулого року.

    Цим все сказано! А той Любецький вже задрав. Хто він такий, щоб його слухати.

  • 13:54 | 17.01.2014 о 13:54
    Permalink

    любецький регіонал а регіони мішають працювати нашому меру!!!

  • 16:53 | 17.01.2014 о 16:53
    Permalink

    Любецький вже сам не знає, що хоче. Як можна відмінгити ЗАКОННЕ рішення по Громницького, якщо там вже будується будинок і тернополяни вклали туди свої гроші. Він хоч думає чимось?

  • 13:09 | 18.01.2014 о 13:09
    Permalink

    підтримую!!!! хай краще піде десь працювати а не займається різними дурницями!!! не здивуюся якщо любецький взагалі якийсь бомж і нероба

Коментарі вимкнені.