Як студенти ректора ТНЕУ “грузили”

Десятого жовтня 2013 року у Тернопільському національному економічному університеті відбулась зустріч ректора університету, доктора економічних наук, професора Крисоватого Андрія Ігоровича зі студентами вищого навчального закладу.

Для конструктивного діалогу в актовій залі ТНЕУ о 15.00 годині зібрався актив студентів ТНЕУ. Про зустріч молоді люди знали заздалегідь, отож мали змогу проаналізувати та винести на обговорення ті питання, які для студентської спільноти вищого навчального закладу є найбільш значущими.

Дискусія між керівником ТНЕУ та юнаками і дівчатами була жвавою. Кожен  використав можливість поставити питання, яке найбільш хвилювало. Ректор ТНЕУ А. І. Крисоватий дав вичерпні відповіді на кожне із запитань, висловив свої зауваження та разом зі студентами спільно знайшов вирішення проблемам.

Зокрема, студентів цікавили питання проходження практики на 4 та 5 курсі, здійснення оплати за гуртожитки у зимовий період, проведення лекцій за участю викладачів закордонних ВНЗ-партнерів, встановлення покриття Wi-Fi на юридичному факультеті, залучення студентів в проведенні інвентаризації в ТНЕУ, збільшення кількості годин вивчення іноземної мови в університеті, відновлення роботи клубів за участю студенів з інших країн. Також молоді люди звернули увагу ректора на недоліки навчання у другу зміну, а також запропонували розширити перелік дисциплін, які вивчаються за вибором.

За словами ректора ТНЕУ А. І. Крисоватого, подібні зустріч є надзвичайно корисними й відтепер проводитимуться у вищому навчальному закладі щомісяця, це дозволить керівництву оперативно реагувати та вирішувати усі проблеми, які виникають під час навчання у студентів.

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю

Коментарі вимкнені.