Як тернопільські ДАІшники створюють собі позитивний імідж

Вже традиційними стали зустрічі керівництва Державтоінспекції з громадянами області. Вирішення проблем людей, надання консультацій по питаннях діяльності ДАІ та Центру з надання послуг, пов’язаних з використанням транспортних засобів, налагодження партнерських стосунків з населенням, саме такою була зустріч тимчасово виконуючого обовязків начальника УДАІ УМВС України в Тернопільській області підполковника міліції Віктора Мороза, яка пройшла 24 липня цього року в приміщенні відділення ДАІ Зборівського райвідділу міліції.

Пенсіонер Зборівського райавтодору Володимир Куля – цікавився діяльністю Державтоінспекції, станом автомобільних доріг.

Зборівчанин Ігор Борисюк – отримав вичерпні дані про порядок встановлення на автомобіль газового обладнання та якими нормативними актами керуються працівники ДАІ при несенні служби та зупинці транспорту.

Житель села Присівці Богдан Турчин отримав інформацію про те як здійснити заміну посвідчення водія радянського зразка та як користуватися відеореєстратором.

Живе спілкування з людьми по принципу «Людина – понад усе» це ще один крок до створення позитивного іміджу працівників міліції, зміцнення довіри міліції в населення. На даній зустрічі були присутні голова Зборівської райдержадміністрації та мер міста Зборова, які також висловили подяку за належну роботу працівників відділення ДАІ району.

 

Коментарі вимкнені.