Як тернополянину Віктору Мацикуру вдалося…

Яскравим прикладом розвитку підприємництва за сприянням Тернопільського міськрайонного центру зайнятості з виплатою одноразової допомоги для зайняття підприємницької діяльності є історія колишнього безробітного Мацикури Віктора Степановича, який успішно реалізував свою ідею і охоче розповідає про це іншим.

«Новий 2012 рік з перших днів став для мене якісно новим етапом у житті. Справа в тім, що після закінчення контракту з страховою компанією, де я працював, займаючись рекрутуванням працівників, я став на облік в Тернопільський міськрайонний центр зайнятості. Мрія працювати на себе потребувала переходу в клас підприємців. Тому виплату одноразової допомоги для зайняття підприємницькою діяльністю та використовуючи знання, отримані в центрі зайнятості на курсах з основ підприємницької діяльності, я зареєструвався як фізична особа-підприємець, а також закупив офісну техніку, яка була необхідна.

За своїм фахом та покликанням я вчитель, тренер. У цьому напрямку я працював з 1997 року після закінчення ВУЗу, тому ідеєю для підприємницької діяльності, звісно, були освітні послуги. Маючи розроблені теми та підібрані матеріали з напрямків “успішність”, “особиста ефективність”, “мотивація” я отримав змогу співпрацювати з центрами зайнятості в Тернопільській області, в тому чисті і там, де донедавна я був на обліку. За минулий рік я провів кілька сотень тренінгів для тимчасово непрацюючих, ділячись з ними досвідом у ключових питаннях та вселяючи в них віру у власні таланти, сили та можливості. Ця робота приносить мені задоволення, адже я неодноразово переконувався, що мої слухачі використовували мої поради і досягли запланованих результатів за короткий час. Віра в корисність власної справи постійно надихає і мене самого.»

Коментарі вимкнені.