Як за допомогою дідуль у вишиванках з свіжим запахом перегару село В.Глибочок насильно “запихають” до Тернополя

Жили собі поживали жителі декількох сіл в Тернопільському районі. Це с. В. Глибочок, с. Біла, с. Чистилів, с. Плотича, с. Курівці(Зборівський район), села Верхній та нижній Івачів. Жили дружно вже дуже багато років.
Центр їхнього життя завжди був в с. В. Глибочок. Там і лікарня, там і швидка, там і велика загальноосвітня школа. І взагалі це село колись було районним центром. Всі окружні села обслуговувалися цим центром. Навіть пережинилися всі один на одному. В кожному дворі кожного села є якісь родичі з інших сіл, а найбільше з В. Глибочка. Про це пише у мережі Фейсбук Роман Данилюк.

З часом в школі В. Глибочка появився автобус і діти перестали ходити в школу пішки, а вже їздили на гарненькому жовтенькому автобусі.

Все було нормально і спокійно, до поки не почали утворюватися громади. Хоча, і тут все було спокійно. Це вже була готова громада, яку лише потрібно було оформити юридично, – йдеться у замітці.

 • Але, спочатку, з’являється нікому не зрозумілий кандидат на центр громади в с. Байківці. По суті, це вже частина м. Тернопіль, але село через те, що має хороші прибутки від оренди землі та заводу Борднетце не захотіло в Тернопіль і почали залучати інші села до себе. Тоді і прозвучав перший дивний дзвіночок в с. Чистилів.
  Почалося нагле затягування цього села в громаду з центром в с. Байківці.(по суті, це село не має жодної інфраструктури і досі. І завсім не відповідає критеріям центру громади)
  Отже, збираються перші збори в Чистилові. Прийшло чоловік 50. Після спорів люди вирішують не йти нікуди. Через деякий час збираються нові збори громади села. Там вже з’являється ще і кандидати м. Тернопіль на с В. Глибочок. До речі, тоді обласна рада, дуже дивно, відмовлялася затверджувати бувший районний центр з готовою інфраструктурою як кандидата на центр громади, в той час як с. Байківці на пару жителів затвердили аж бігом і з піснею. Так ось, на цих зборах люди вирішують, що в Тернопіль ні в якому разі, краще йти в Глибочок.
  Після чого голова селищної ради Ігор Полотнянко оголошує збір підписів. Кандидати:
  1. Тернопіль
  2. Байівці
  3. В. Глибочок.
  Тоді я мав можливість бачити ті списки. Глибочок на моїй вулиці вигравав без всяких питань. За Тернопіль голосів майже зовсім не було. Але в кінці цього “опитування” підписи за В. Глибочок були перекреслені і проставлені за с. Байківці. Не дивно тут нічо?
  І майже рік тому, в неділю, коли весь актив села пішов на всеукраїнську Прощу в Зарваницю, голова збирає збори і каже, що ми йдем в Байківці. Але і тоді люди не дали йому цього зробити.
  Пізніше, коли Байківці вже створили свою громаду і перестали бути варіантом, збираються ще одні збори. Залишилось два кандидати, це Тернопіль і Глибочок. Люди, які прийшли на збори майже одноголосно сказали, що йдемо в громаду з центром в с. В. Глибочок. Тоді, вже сусіднє с. Біла, це певно найбагадше село в окрузі, вирішує теж об’єднуватися в ту саму громаду.
  Але, чомусь, не звертаючи уваги на рішення зборів, голова села знову оголошує збір підписів. Коли до мене прийшли з цими списками, за Тернопіль було лише два голоси. Перший це людини яка давно в Чистилові не живе, а другий цього депутати сільради, який збирав ці підписи, решта, звичайно і логічно, за Глибочок. Тобто розуміємо, так? Людина ходила і одноосібно агітувала за Тернопіль.
  Потім почалися чудеса чудесні. Зі списків вичеркнті люди з аргументацією, що їх зараз тут не має, але інші, що не живуть тут були підписані. В кінці кінців Тернопіль перемагає) Але то тільки на словах голови ради і деяких депутатів.
  З ким я тільки не говорив, кого я тільки не питав, або не до них за підписами не приходили, або писали За Глибочок.
  В минулу неділю виявляється збирали збори для остаточного вирішення. І були люди з Тернополя, якийсь фотограф і стягнуті пенсіонери, які звичайно голосують за м. Тернопіль.
  Питається, для чого було два рази оголошувати збір підписів, коли збори визначались за в. Глибочок? І пофіг на результати зборів. А тут все організовується на високому рівні, з представниками з Тернополя, з фотками та дідулями в вишиванках з свіжим запахом перегару і ВСЕ, РІШЕННЯ ПРИЙНЯТО!
  А нахера був той весь цирк до того? Майже два роки цирку? Тобто, як вирішували не так як хоче голова, то зразу збір підписів, а тут зразу кінцевий результат.
  Хіба не “ГІБРИДНЕ ФОРМУВАННЯ ГРОМАД”???? Жителі села Плотича, ви наступні!!! І всі разом готуємось перетворитися на с. Пронятин. Вірніше бути зруйнованими Тернополем і його “хорошою” владою.
  Хочу запитати що за херня?????
  P.S. Я вже не розказую тих історій про те, що все куплено і вирішено ще рік тому. І не кажу про суми, чи посади обіцяні для когось. Історії, від людей, яким я вірю. Я розказав лише факти.

Коментарі вимкнені.